Vi har tatt en liten titt på toppscorerlista og «råtasslista» så langt i sesongen. To spillere er faktisk på begge listene, Trym Bilov Olsen (Halden) og John Axel Hedin (Fold-St. Hallvard).

Trym fra tiden han spilte i klubben han er mest glad i!

En av våre spillere har plassert seg på 5. plass hittil i sesongen på toppscorerlista, Eirik H. Hybertsen

NrNavnLagKTotMål7-mSnitt
1Sundal, Emil M.Bækkelaget64832168
2Bilov-Olsen, TrymHalden7403195,7
3Horgen, AkselDrammen53924157,8
4Hedin, John Axel Fold-St.Hallvard6383806,3
5Hybertsen, Eirik HRunar S63417175,7
6Eriksen, Inge AasFyllingenBergen7332674,7
7Karlsson,  LukasBækkelaget6303005
8Aziz, BinaiHaslum HK7302734,3
9Jansrud, JørgenFold-St.Hallvard5292905,8
10Gudjonsson, SigvaldiElverum6292454,8
Foto: Ravn Foto

På «råtasslista» er det også plass til en fra Runar. Tøffingen Kenny Ekman

NrNavnLagKA2DRSnittSum
1Boysen, Rasmus Elverum617205,734
2Lien, Roald GladBækkelaget628104,326
3Røe, AndersHaslum HK718103,726
4Hallgren, BenjaminFollo HK411215,522
5Haugseng, RassinNærbø646103,722
6Løvberg, FredrikBækkelaget62410318
7Bilov-Olsen, TrymHalden704102,618
8Ekman, KennyRunar638002,716
9Storbugt, AugustHalden723102,316
10Hedin, John AxelFold-St.Hallvar632102,314
Foto: Ravn Foto