Etter 6 seriekamper og 1 cupkamp har følgende 14 utespillere notert seg i målprotokollen for Runar:

 SpillerKamperMålSnitt
Glemming, Tobias7355,0
Rivesjø, Tobias7334,7
Frigstad, Øyvind6233,8
Hallberg, Anders7223,1
Hedin, Amadus7162,3
Balsby, Tobias P.7152,1
Røhmer, Espen7121,7
Westby, Chritian4112,8
Christiansen, Andre791,3
Pedersen, Jostein561,2
Sæthre, Håkon750,7
Jacobsen, Daniel441,0
Hansen, Kenneth Bach730,4
Bergendahl, Gustav620,3

Nå sier statistikken lite om spilletid og eventuelle straffekast, men uansett er vi imponert over Tobias Glemming treffsikkerhet så langt!

Hvis vi ser kun på seriekampene i Eliteserien så ser Toppscorerlista slik ut:

NrNavnLagKTotMål7-mSnitt
1Sundal, Emil M.BSK64332117,2
2Schrøder, Toke B.Halden64030106,7
3Johansen, KjartanViking5342776,8
4Rivesjö, TobiasRunar6303005
5Brevik, StianHaslum HK52919105,8
6Eriksen, Inge AasFyllingenBergen5292635,8
7Hallgren, BenjaminHaslum HK5292905,8
8Lien, Kasper ThorsenHalden6292904,8
9Skoglund, Trym B.Fjellhammer6282804,7
10Hybertsen, Eirik H.Fjellhammer6282264,7

Hvis vi ser på «råtass-lista! Toppes den av naboklubbens Sander M Ree Lindstad, men vi er selv representert med to mann inne på topp 10 lista:

NrNavnLagKA2DRSnittSum
1Ree-Lindstad, SanderSandefjord504205,628
2Pedersen, MartinKolstad53510420
3Røhmer, Per Olav TokerudFjellhammer645103,320
4Hedin, AmadeusRunar605103,320
5Glatthard, ViktorHaslum HK509003,618
6Holm, PhillipFyllingenBergen547002,814
7Balsby-Pedersen, TobiasRunar Sandefjord617002,314
8Nystrøm, HannesHalden617002,314
9Ungesson, AndreasFyllingenBergen405002,510
10Haugseng, TordNærbø51010210