I morgen starter som kjent del II av sesongen 2021/22.  Pr. i dag (16 av 26 runder) ligger vi på en strålende tredjeplass, noe som er bedre enn målsettingen som er topp 7 (øvre halvdel av tabellen).  Vi må vel innrømme at vi p.t. sikter litt høyere enn den opprinnelige målsettingen, men vi får ta en opptelling etter en 4-5 kamper, før vi tør å revurdere målsettingen.

I forbindelse med morgendagens kamp har vi sett litt på statistikken for Runar og Fjellhammer.  Vi har kun spilt 5 ganger mot Fjellhammer og samtlige kamper har endt med Runar seier.  Total målforskjell er 135 – 96.

Høstens kamp i Lørenskog hallen endte med 34 – 25 til de hvite englene.  I forrige sesong ble det kun spilt en gjeldende kamp og det var også i Lørgenskoghallen. Den gangen var det adskillelige jevnere med 28-27 seier.  De 3 øvrige kampene vi har spilt, er så langt tilbake som til 1992/93 sesongen.  Det møttes vi 2 ganger i serien og i NM.

Målscorere for begge lagene hittil i sesongen er:

Fjellhammer

Navn▸Kamper▸Totalt▸Mål▸7-m▸Snitt▸
Berg, Benjamin16666604,1
Dahl, Ole-Henry16504283,1
Gjekstad, Hermann144419253,1
Gjerdalen, Sondre16444402,8
Moe, Nikolai Nalbant16393542,4
Schultz, Herman16363602,2
Mitrovic, Alexander Djordjije14343402,4
Syversen, Kasper Sjursen16242401,5
Karlsson, Anton Rikard14202001,4
Strømsheim, Knut7191902,7
Timmo, Alfred13171701,3
Skoglund, Trym Bjørnsen10161601,6
Furuseth, Andreas Opsahl16141400,9
Grønskei, Arian Olsen15121110,8
Johannesen, Eivind Kongshaug162200,1
Brynhildsvoll, Sebastian Oulie31100,3
Myrbakk, Tobias Marselius31100,3
Djurdjevic, Aleksandar161100,1

Runar Sandefjord

Navn▸Kamper▸Totalt▸Mål▸7-m▸Snitt▸
Rambo, Christoffer149669276,9
Rivesjö, Tobias Michael16737304,6
Tuzov, André Pung16616103,8
Myklebust, Sander Rogne16565603,5
Glemming, Tobias16494273,1
Bilov-Olsen, Trym14444043,1
Rekstad, Mads Falck16404002,5
Henriksen, Kristoffer Stenberg16363602,2
Gram, Preben16181801,1
Christiansen, Andrè85500,6
Strøm, Kristian125410,4
Ekman, Per Kenny93300,3
Gudmundsen, Ørjan Louis101100,1
Bjåland-Tonning, Trym Kristian121100,1
Bergli, Adam Tenvik161100,1