I morgen reiser gutta til Oslo for å møte Bækkelaget i Nordstrand Arena.

Hjemmelaget ligger på 6. plass etter 17 kamper med 17 poeng.  Det er 3 plasser og 6 poeng bak våre gutter. Søndag slo de Halden borte med 35-31 og viser god form.  Vi forventer derfor en knalltøff kamp.

Kamper borte mot Bækkelaget har vi historisk hatt trøbbel med. 

Totalt har vi spilt 28 kamper mot BSK.  Fasit så langt er 12 seire, 2 uavgjort og 14 tap.  Når vi ser nærmere på statistikken og ser kampene spilt i Oslo, ser det verre ut.  14 kamper har endt med 2 seire, 2 uavgjort og 10 tap.

Høsten hjemmekamp vant vi 35 – 29.

Hittil i sesongen er lagenes målscorere:

Bækkelaget Elite

Navn▹Kamper▹Totalt▹Mål▹7-m▹Snitt▹
Sundal, Emil Midtbø149873257
Johnsen, Trym Korperud16888805,5
Strupstad, Aksel Andre14676704,8
Christensen, Peter Dahl166754134,2
Eriksson, Ulrik Berge17545403,2
Kallestad, Samson Bjørke17393902,3
Huse, Anders17383802,2
Rifseim-Sjøstrøm, Henrik17282801,6
Syversen, Fredrik Tobiassen16111100,7
Ekeberg, Christian Windt1610910,6
Ødegård, Mads Presterud166600,4
Jensen, Sigurd Aggerholm154310,3
Havsgård, Emil112200,2
Falao, Nikolai Stabenfeldt61100,2
Jevnaker, Henrik151100,1

Runar Sandefjord

Navn▹Kamper▹Totalt▹Mål▹7-m▹Snitt▹
Rambo, Christoffer1510073276,7
Rivesjö, Tobias Michael16737304,6
Tuzov, André Pung17646403,8
Myklebust, Sander Rogne17595903,5
Bilov-Olsen, Trym15534853,5
Glemming, Tobias17504372,9
Rekstad, Mads Falck17444402,6
Henriksen, Kristoffer Stenberg17363602,1
Gram, Preben16181801,1
Christiansen, Andrè96600,7
Strøm, Kristian135410,4
Lindell, Claes Martin14404
Ekman, Per Kenny104400,4
Gudmundsen, Ørjan Louis101100,1
Bjåland-Tonning, Trym Kristian121100,1

Tabell REMA 1000-ligaen Menn 2122